Singureni Manor

hotelový resort / Rumunsko

Zážitek pro hosty

Zadáním bylo připravit unikátní virtuální prohlídku, která pojme oba ubytovací prostory, s důrazem na jednoduchost a přehlednost ovládání, možnosti přepínání denního a nočního režimu v jednotlivých pokojích a zdůrazněním vnitřní i venkovní restaurace. V rámci prostor Singureni Horse byl požadavek na prohlídku několika typů pokojů, v rámci Lodge pak na všechny prostory, včetně výhledu z balkónů.

Jak probíhala spolupráce?

Singureni Manor byl zatím největším našim projektem z oblasti hotelnictví. Práce byla náročná hlavně z důvodu obrovské plochy, kterou resort pokrýval. Využili jsme dronu nejen pro naši orientaci, ale také jako základní spojovací prvek dvou hotelů, aby je pak divák při prohlídce správně zařadil do celku. První den jsme skenovali prostory, což bylo zakončeno setkáním s generálním ředitelem hotelu, kterému jsme představili finální podobu konceptu. Další dva dny pak následovala práce na nafocení všech prostor, většinou ve dvou fázích dne, abychom zachytili denní i noční atmosféru pokojů.

Řekli o nás

„Překvapením bylo, jak profesionálně si naši noví přátelé z České republiky vedli. Po dlouhé cestě autem se okamžitě vrhli do zkoumání nejvíce vhodných míst k focení. Na společné pracovní večeři jsme pak dohodli podrobnosti a poté jsem je dva dny neviděl. Vše nafoceno rychle a diskrétně, s ohledem na naše hosty“

Adrian Adam - generální ředitel resortu
Singureni Manor

Ozvěte se nám a spolu najdeme řešení.

Zaujala vás naše práce? Potřebujete více informací? Ozvěte se nám a spolu najdeme řešení.

Přejít nahoru