Reference

Volvo Olfin Car, Trutnov
U klienta jsme dostali tři úkoly. Akcentovat servis, jako místo čistoty a pořádku, jako místo, kde se zákazník může dívat přímo na práci mechaniků na jeho voze. Dále zvýšit prodej příslušenství k vozům a také poskytnout maximální svobodu pohybu po celém objektu i mimo něj.
Muzeum Gregora Johana Mendela, Brno
Zadáním bylo vytvořit komplexní virtuální prohlídku starobrněnského opatství, včetně kláštera augustiniánů, moderní části Mendelova muzea a včelínu ke 200. výročí narození tohoto génia.
Singureni Manor hotelový resort, Rumunsko​
Zadáním bylo připravit unikátní virtuální prohlídku, která pojme oba ubytovací prostory, s důrazem na jednoduchost a přehlednost ovládání, možnosti přepínání denního a nočního režimu v jednotlivých pokojích a zdůrazněním vnitřní i venkovní restaurace. V rámci prostor Singureni Horse byl požadavek na prohlídku několika typů pokojů, v rámci Lodge pak na všechny prostory, včetně výhledu z balkónů.
kavárna & pražírna & prodejna Větev, Mirotice​
S Vladimírem Macounem, majitelem kavárny Větev v Miroticích je to těžké. Tento člověk má svou hlavu a nenechá vám prostor k nějakým konzervativním řešením. Takže od začátku do konce to celé bylo o hraní si s různými koncepty a o bláznivých nápadech. A proto nás to nakonec tak moc bavilo.

Ozvěte se nám a spolu najdeme řešení.

Zaujala vás naše práce? Potřebujete více informací? Ozvěte se nám a spolu najdeme řešení.

Přejít nahoru