Virtuální prezentace

Virtuální prezentace je skvělý způsob, jak zvýšit povědomí o vaší společnosti a produktech nebo službách. Vaši zákazníci tak dopředu uvidí prostředí, do kterého přijdou, a lidi, se kterými se tam setkají, což jim umožní posílit důvěru ve vaši nabídku.

E-learning

E-learning představuje efektivní a vysoce interaktivní nástroj pro on-line školení zaměstnanců. Může se jednat o prezentaci virtuálního světa vaší firmy doplněnou o testy, kvízy, zkoušky nebo otázky, a to vše na čas nebo body s možností pokročilého vyhodnocení každého pracovníka nebo uchazeče.

360° záběry z dronu

360° záběry z dronu vám přináší úžasné možnosti, jak vizuálně představit svou společnost nebo hotelové zařízení. Jedná se o 360° fotografie z výšky zakomponované do celé virtuální prezentace, odborně a bezpečně se CINE dronem a pracovníkem s certifikací na letecké práce. 

3D modely

3D modely – vaše prezentace dostane úplně nový rozměr, protože jsme schopni pro vás zakomponovat detailní 3D modely jakýchkoliv předmětů, a to přímo ve virtuální prezentaci. Dokážeme je vymodelovat dle fotografií v 3D programu nebo použijeme detailní 3D scanner.

Video produkce
Video produkce – možnosti natáčet v 10bit 4:2:2 barevné hloubce a 15 stopami dynamického rozsahu, citlivé mikrofony, to vše jako oživení virtuální prezentace nebo tvorba samostatných projektů.
360° video

360° video – využíváme unikátní kameru se šesti nezávislými objektivy, které přes specifický software dokážou v jednom okamžiku spojit obraz a vytvořit tak působivé prostorové video

Marketingová podpora

Analýza a návrh marketingové podpory virtuální prezentace – máte od nás hotovou virtuální prezentaci, ale nevíte co dál? Zdarma od nás získáte ke konzultaci marketingového specialitu, který vám poradí, jak efektivně využít prezentaci k propagaci své firmy nebo produktů.

Používáme nejmodernější techniku a technologie

preferujeme kvalitu nad kvantitou

Proč si nás vybrat právě nás?

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Nemusíte nic řešit, nabízíme vám komplexní řešení na míru bez starostí! Jsme sehraný tým, který prostě pracuje efektivně. Každá zakázka je pro nás výzvou a snažíme se vždy o kvalitní výsledek při zohlednění specifických potřeb zákazníka.
ŠPIČKOVÁ KVALITA
Používáme nové technologie a zaručujeme tak vysoký standard výsledné kvality virtuální prohlídky. Jdeme s dobou a neustále sledujeme nejnovější trendy v oboru. Zakomponujeme vám tak do vaší virtuální prohlídky moderní interaktivní prvky, které zaujmou smysly a jen tak nepustí!
INTERAKTIVNÍ PROHLÍDKA NA MÍRU
Poskytneme vám personalizované řešení, které bude odpovídat vašim potřebám. Zda se jedná o prohlídku nemovitosti, hotelového zařízení, kulturní instituce nebo jiný druh odvětví, je důležité pro nás získat co nejvíce informací. Společně s vámi budeme konzultovat vaše požadavky připravíme řešení právě pro vás. Naším cílem je vytvořit pro vás virtuální prohlídku, která plně splňuje vaše potřeby a poskytne uživatelům poutavý a interaktivní zážitek.
PODPORA
O naše zákazníky pečujeme nejen v průběhu zakázky, ale poskytujeme jim nadstandardní péči i po ukončení zakázky. Jsme připraveni poskytnout vám technickou podporu a v případě potřeby provádět údržbu, aby byla prohlídka vždy aktuální a funkční. Nabízíme Vám i služby našeho marketingového specialisty, který vám navrhne, jak vytěžit maximum z vaší virtuální prezentace. Zákaznická podpora je pro nás důležitá a snažíme se zajistit, abyste měli vždy pozitivní a bezproblémový zážitek s našimi virtuálními prohlídkami.

Jak to celé probíhá?

Rádi byste si od nás nechali zpracovat virtuální prohlídku, ale obáváte se, že to bude pro vás časově náročné? Náš tým vám zajistí komplexní servis, od nafocení až po návrh na propagaci virtuální prohlídky. Je to jednoduché:

  1. Seznámíme se s vašimi potřebami a domluvíme si termín návštěvy
  2. Připravíme dokumentaci pro virtuální prohlídku
  3. Přijedeme k vám a nasnímáme prostory s maximálním zřetelem na vaše požadavky
  4. Připravíme první verzi a zkonzultujeme s vámi potřebná fakta a data
  5. Podle rozsahu prohlídky vám dodáme co nejdříve finální verzi
  6. Nabízíme možnost aktualizace virtuální prezentace v čase dle vašich požadavků

A co získáte od nás navíc?

  • Doživotní licence na virtuální prezentaci
  • Poskytneme vám našeho specialistu, který vám navrhne, jak zviditelnit a integrovat vaší virtuální prohlídku
  • Budeme vás po určitém čase kontaktovat, zda se virtuální prezentace využívá co nejvíce efektivně a navrhneme řešení

Ozvěte se nám a spolu najdeme řešení.

Zaujala vás naše práce? Potřebujete více informací? Ozvěte se nám a spolu najdeme řešení.

Přejít nahoru